Аеропорт Барахас Мадрид

238

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Транспортні об’єкти
>
Аеропорт Мадрід-Барахас – головний аеропорт Піренейського півострова, найбільший в Іспанії і основний повітряний вокзал Мадрида. Він пов’язує Іспанію з усіма материками, а для жителів Європи – це основне місце вильоту в країни Латинської Америки.

Аеропорт Мадрід – Барахас розташований в 12 км на північний схід від міста у власному муніципальному окрузі в долині басейну річки Харама. Він з’єднаний дорогами з основними трасами Мадрида. Всього в аеропорту 4 терміналу. Автобуси відходять в 7 напрямках від усіх терміналів аеропорту, крім того між терміналами цілодобово кожні 3 хвилини курсують безкоштовні автобуси (вони пофарбовані в зелений колір, а на світловому табло вказано, до якого терміналу вони надсилаються).

Для зручності пасажирів та зустрічаючих аеропорт Барахас пов’язаний з Мадридом лінією метрополітену Madrid Metro Line, що дозволяє приблизно за 12 хвилин дістатися до центру міста. Можна скористатися наземним транспортом – від аеровокзалу регулярно відправляються муніципальні автобуси, які курсують до Мадрид, тут же цілодобово працює таксі.

Сучасна будівля аеропорту Барахас вражає туристів своїми розмірами і архітектурою. Будівля просторо, і в ньому багато світла. Використання різних видів скла, металевих несучих конструкцій, вміло використання освітлення – все працює на надання внутрішньому простору більшого обсягу і легкості. Велика кількість місць для відпочинку, кафе, ресторанів, магазинів дозволяють весело провести час до вильоту.