Аеропорт Берлін-Тегель

110

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 2 345

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Будівля аеропорту у вигляді шестикутника, що обрамляє відкриту площу, безумовно, представляє інтерес з точки зору архітектури і містобудування. Така форма терміналу значно скорочує час переходу від літака до терміналу виходу.

Аеропорт Тегель є центральним аеропортом Берлінських авіаліній і є базовим аеропортом для компанії Lufthansa, а також базою чартерних рейсів, що вилітають з Німеччини. Це найбільший аеропорт у Берліні і четвертий по завантаженості аеропортом в Європі.
Дістатися до аеропорту можна на громадському транспорті та на власному автомобілі (магістралі А100 і А111). Автобус Jet Express з’єднує Тегель з Александерплац і центральним залізничним вокзалом міста, автобуси № 128, 109 і X9 доставляють пасажирів в різні райони міста. Служби таксі та прокату автомобілів працюють згідно з графіком роботи аеропорту.

Аеропорт має у своєму розпорядженні повний спектр супутніх послуг: обмін валют, банківські представництва, Wi-Fi на всій території терміналу. Для людей з обмеженими можливостями і пасажирів з дітьми передбачені додаткові майданчики і спецобслуговування за запитом. Для VIP-персон працюють конференц-зал і VIP-зал.