Аеропорт Франкфурт

98

Аеропорт розташований в 12 км від центру Франкфурта на перетині двох жвавих автомагістралей, одна з яких є автобаном. Розташування аеровокзалу дозволяє вигідно використовувати і розвивати не тільки транспортні послуги, але і цілий ряд додаткових послуг для бізнесу, наприклад, оренда офісів.

Аеропорт працює в денний і вечірній час з 5 ранку до 11 вечора. Нічні вильоти і прийом літаків заборонено рішенням суду.
В аеропорту працюють два термінали та 4 злітно-посадкові смуги. Окремий термінал приймає і відправляє пасажирів Lufthansa.

Внутрішня інфраструктура терміналів являє собою сучасний зал очікування, в якому представлений весь перелік супутніх послуг: магазини, кафе, ресторани, банки, безкоштовний доступ в інтернет, зал для VIP-персон. Аеропорт має розвинене транспортне сполучення з Франкфуртом і з іншими містами. Приїхати можна будь-яким наземним транспортом: автомобілем, потягом, автобусом, таксі. Для переміщень всередині аеропорту від терміналу до терміналу можна взяти на прокат велосипед.