Аеропорт Рига

97

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 2 384

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Аеропорт Рига — це основний міжнародний аеропорт, розташований у місті Рига, Латвія. Це найбільший аеропорт Прибалтики за обсягом пасажирських і вантажних перевезень. Він є базою п’яти провідних латвійських авіакомпаній. Аеропорт Рига був побудований в 1973 році неподалік селища Скулте. Повну модернізацію і будівництво південної частини завершили до дня 800-річчя Риги в 2001 році.

У 2006 році закінчили будівництво північної частини терміналу, а також звели сучасний ангар, який використовується для ремонту та технічного обслуговування літаків. За всю історію існування аеропорту в ньому жодного разу не відбувалося серйозних аварій. У жовтні 2008 року були завершені роботи з подовження злітно-посадкової смуги до 3,2 км. З цих пір аеропорт може приймати майже всі типи літаків. Вартість цього проекту склала 23,59 мільйонів євро.

У 2009 році аеропорт «Рига» потрапив у рейтинг «Топ-100» аеропортів світу в номінації за найбільшою кількістю обслужених пасажирів за тиждень. З 24 — 30 серпня 66 427 пасажира вилетіло з аеропорту міжнародними рейсами.