Аеропорт Санья Фенікс

0
11

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 3
  • регіону 447

Міжнародний аеропорт міста Санья носить назву Фенікс, з-за розташованої неподалік невеликий села Фенхуанг (Фенікс). Сьогодні це сучасний аеропорт, який здійснює пасажирські перевезення по 168 маршрутами.

Будівництво аеропорту Санья Фенікс було завершене в червні 1994 року, а 1 липня відбулася офіційна церемонія його відкриття. Незважаючи на те, що будівля була побудована з перспективою збільшення пропускної здатності, вже в 2006-2007 роках потрібна його реконструкція. Сьогодні аеровокзал – це чудово обладнаний комплекс з максимальними зручностями для пасажирів. Зал очікування з м’якими кріслами, кімната матері і дитини, VIP-зал з фонтанами, 42 магазину, туристичне бюро, багато декоративних рослин і шезлонги – тут все зроблено для гостей. Перед будівлею аеровокзалу – парковка на 472 автомобіля. Місця на ній платні, але ціна дуже помірна.

Відстань до міста – лише 11 кілометрів. Дістатися можна постійно курсує автобусом за 10 юанів з людини. Поїздка займе буквально кілька хвилин. Поїздка на таксі обійдеться трохи дорожче, але зате дозволить заощадити час.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here