Морські круїзи з Санкт-Петербурга від Речные Путешествия

221

Компанія «Речные Путешествия» організовує круїзи на борту комфортабельних теплоходів. Судна поділяються на кілька класів у залежності від розмірів. Починаючи від маленьких (до 70 пасажирів) і закінчуючи лайнерами на 300 осіб і більше. Рекомендую морські круїзи з Санкт-Петербурга від ООО “Речные Путешествия”.

Основні класи лайнерів – «Комфорт +» і «Преміум». Представники категорії «Люкс» – це «Княжна Вікторія» і «Олександр Грін». Фахівці нашої компанії допоможуть вибрати круїзні теплоходи відповідно до ваших вимог.

Популярні напрямки

З міста Санкт-Петербург туристи їдуть в Кижи, Перм, Петрозаводськ і Астрахань. Круїз по Росії з відправленням лайнера з Санкт-Петербурга забезпечить вас всіма умовами для чудового відпочинку. Маршрути по Волзі, Дону, Свірі і Камі охоплюють багато історичних місць. Тури паломників на острів Валаам, подорож по Золотому кільцю і відвідування Соловецьких островів дадуть вам нові враження і відкриють невідомі сторінки історії.

Деякі круїзи з Санкт-Петербурга проходять по Волзі. Це не дивно, адже найбільша річка Європи здатна щороку вражати красою тисячі туристів.

Організація круїзів на теплоході

Вибираючи річковий круїз, поцікавтеся у туроператора, яка розважальна програма передбачена для дітей. Зверніть увагу на наявність сезонних і групових знижок, умови для студентів, школярів і пенсіонерів. А також дізнайтеся, чи входить у вартість круїзу дитячий аніматор.

Під час круїзів вас чекатимуть ресторан, бари, відкриті веранди, спортивні тренажери та музичні салони. Можна замовити і додаткові послуги: виклик таксі, сейф, сауну і доступ до мережі Інтернет.

Круїзи з Санкт-Петербурга передбачають триразове харчування в ресторані на борту. Передбачається вибір страв і замовлення на завтра. Для дітей передбачено спеціальне меню.

Вирушаємо в річкове подорож

Купівля путівок заздалегідь, дозволяє істотно заощадити кошти. А також дає можливість вибрати судно і клас каюти.

У вартість круїзу входить:

• оплата каюти обраного класу,

• збалансоване і смачне харчування,

• розважальна програма.

У каталозі представлено актуальний розклад круїзів на 2021 рік.

Аеропорт Варна

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Транспортні об’єкти
>
Середньо, 3.8/5