Аквапарк Фаліракі

110

«Фаліракі» — один з найбільших грецьких аквапарків, який користується чималим успіхом у туристів. Аквапарк розташований на острові Родос, в невеликому курортному містечку Фаліракі, в честь якого і назвали парк.

Аквапарк «Фаліракі» розташований на невисокому пагорбі, з якого відкривається приголомшливий вид на Середземне море і острів Родос. Однак у відпочиваючих тут навряд чи буде час, щоб милуватися видами — в «Фаліракі» — величезна кількість різноманітних атракціонів, які змагаються між собою за увагу відвідувачів. Тут є водні гірки, хвильові і звичайні басейни, штучна річка і багато іншого. Аквапарк ідеально підходить для сімейного відпочинку — для найменших відвідувачів тут передбачені спеціальні дрібні басейни і окремі атракціони. А крім того, на території парку курсує невеликий паровозик, незмінно викликає захоплення у дітвори.

Ну а батькам «Фаліракі» може запропонувати різноманітні бари та ресторани, де можна перекусити і відпочити після активних ігор.

В цілому, аквапарк «Фаліракі» — чудовий розважальний центр, один із самих чистих і сучасних у всій Європі. За станом води тут ретельно стежать співробітники, а безпеку відвідувачів забезпечується на найвищому рівні.