Амфітеатр Мармаріса

101

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 4 359

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!
Однією з численних архітектурних та історичних пам’яток турецького міста Мармарис є древній амфітеатр, відмінно зберігся до наших днів. Він розташований під відкритим небом, і виконаний у формі півкола. В центрі знаходиться сцена, на якій раніше відбувалися театральні дії.

Точна дата побудови споруди невідома, орієнтовно її відносять до IV-V століття до нашої ери. Амфітеатр Мармаріса виконаний у формі двох каскадів, кожен з яких у свою чергу розділений на кілька секцій, що володіють різними акустичними властивостями. На самому верху конструкції знаходиться ряд арочних виїмок, створених для утворення додаткових звукових ефектів. За свою історію амфітеатр зазнав декілька реконструкцій, остання з яких була проведена в 1970 році.

У 2005 році споруду було внесено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. В даний час тут проводяться різні виступи, в основному, симфонічні концерти. Побувавши тут, ви зможете зануритися в світ старовини і насолодитися унікальною спорудою, яке вже не одне століття радує гостей і жителів Мармаріса.