Ао Нанг

128

Ао-Нанг або «Затока Принцеси» — дуже мальовниче містечко в тайській провінції Крабі. Поєднання прекрасних пляжів, достатньо розвиненої інфраструктури і не надто високих цін приваблюють сюди туристів зі всього світу.

У самому Ат Нанге є два пляжі — Хат Напарат Тара і Хат Ао Нанг. Вхід у воду скрізь пологий, дно мелкопесчаное, чисте й рівне. Єдиний нюанс — припливи і відливи. Тут вони особливо помітні. Під час відливу вода відступає досить далеко від звичної берегової риси, повністю оголюючи океанське дно. У відлив можна йти по оголившемуся дну і чути, як тисячі маленьких крабиков шелестить по піску своїми швидкими ніжками.

Весь Ао Нанг оточують значні і шалено красиві вапнякові скелі. За їх поверхні «стікають» величезні кам’яні бурульки, схожі на печерні сталактити. Для особливо запеклих це чудова можливість повправлятися у скелелазінні. Окрема тема – захід сонця на узбережжі. Вони не просто гарні — вони унікальні, казкові, феєрично і незабутні. Фарби змінюють одна іншу, народжуючи картину, подібну до північного сяйва, але в південному варіанті.

По міській набережній Ао Нанга розташувалися численні кафе і закусочні, де смачно і зовсім недорого годують. Якщо ви стали шанувальником тайської кухні, то можна записатися на одноденні кулінарні курси: всіх секретів, вам, звичайно, не розкриють, але з основними стравами познайомлять.