Апельсинова гай

135

Існує думка, що повітря в Кемері просочений ароматом апельсинових і евкаліптових гаїв. І це дійсно так. Кемер розташований у дивовижному місці, біля самого підніжжя Таврських гір, де природа воістину творить чудеса. Чудові гаї реліктових сосен, пишні цитрусові сади, не кажучи вже про кришталево чистому морі – це головні визначні пам’ятки міста, приваблюють тисячі туристів з усіх куточків планети.

Зима в Туреччині триває три місяці, при цьому снігу тут не буває взагалі. В кінці лютого небо очищається від пелени хмарності, і теплі сонячні промені починають досить швидко прогрівати землю. Завдяки цьому умови для сільського господарства тут просто відмінні. Від решти світу Кемер відділений горами, порослими старовинними соснами, а між горами і морем розташувалася невелика рівнина. Саме тут ростуть цитрусові дерева. Гай розташована зовсім недалеко від центру міста.

Як відомо, урожай апельсинів у Туреччині збирають по кілька разів на рік. І не тільки апельсини, а ще й грейпфрути, мандарини, лимони. Тільки побувавши у справжнісінькій апельсинової гаю, можна зрозуміти, як правильно і смачніше всього потрібно їсти апельсини і мандарини. Все просто — їх потрібно їсти прямо в апельсинової гаю, насолоджуючись прекрасним смаком і ароматом, що походить від дерев. Це одне з місць, яке неодмінно варто відвідати.