Археологічний проспект

89

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 1 872

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!
Прогулянка по Археологічному проспекту є важливою частиною візиту в древнє місто Таррагону. Маршрут пролягає по історичній частині міста. Під час прогулянки по ньому можна оглянути кілька веж, брам і колон давньоримського періоду, а також бастіони і гармати XVII-XVIII ст., кілька фонтанів і парочку пам’яток, які є свідченням античного минулого Таррагони.

Так званий Археологічний маршрут зовсім не є банальним нагромадженням древніх каменів і пам’ятників. Це чудово облаштована мальовнича зелена зона, з безліччю кипарисів, пальм, ароматних квітів і рослин Іноді Археологічний маршрут називають «археологічним бульваром». Він був спеціально прокладений між давньоримськими стінами і зовнішнім оборонним кільцем, яке було побудовано навколо міста англійцями під час Війни за іспанську спадщину.

Довжина маршруту складає близько 600 м, проходячи які, Ви можете помилуватися чудовими краєвидами околиць Таррагони. Серед пам’яток, що відкриваються погляду гуляють — суперсучасна театрально-концертний майданчик Марсового поля, розташована на фоні величної вежі Архієпископа біля підніжжя римських стін. На цій сцені влітку проводяться музичні, танцювальні та театральні фестивалі і свята.