Автоматична торгівля на форекс

11-14-2021

Автоматична торгівля на форекс-одна з найефективніших стратегій, що дозволяють трейдеру множити свій капітал в кілька разів. Даний вид торгівлі відбувається за допомогою радників. Торговий радник – це скрипт, розроблений спеціально для торгових платформ, який самостійно аналізує рух цін, самостійно виставляючи необхідні ордери. “форекс на автоматі” дає можливість ринковому гравцеві відволікатися від торгівлі, так як радник самостійно купує/продає на ринку. Іншими словами, торгівля повністю знаходиться в його руках. Хочемо порекомендувати почитати про автоматическая торговля на Форекс на сайті .

Чим корисна автоматична торгівля на форекс для початківців трейдерів? початківці трейдери форекс, як правило, роблять дуже багато помилок на старті, що призводить до стрімкого зменшення депозиту. Часто ці помилки відбуваються на емоційному грунті. Торговий радник форекс ж не володіє почуттями. Він не буде намагатися відіграти програні грошові кошти, не буде піддаватися різним емоціям – це і є його основна перевага, завдяки чому, власне кажучи, використання даного виду торгівлі приносить великий прибуток. Зазначу, що у трейдера немає необхідності вивчати всі тонкощі ринку, так як, знову ж таки, за нього все буде робити торговий радник.

Однак, автоматична торгівля на ринку форекс має досить великі ризики.

Важливо, великі ризики супроводжуються агресивною торгівлею! можливе використання торгових радників, які мають менші ризики, однак, і прибуток буде значно менше! варто сказати, що великі часові проміжки зменшують ризики торгівлі. Запам’ятайте, що необхідно дуже обережно ставитися до радників, які торгують на таймфреймах від м1 до м30.

Перш, ніж почати їй користуватися, варто розуміти, що радник – це програма. Трейдер самостійно повинен контролювати його торгівлю, а також ризики, так як використовуваний торговий радник не несе відповідальності за збереження капіталу.

Виникає цілком логічне запитання: “чому ж тоді він так котирується серед багатьох трейдерів?».

Справа в тому, що автоматична торгова система може забезпечити ринкового гравця дуже високим пасивним доходом. Як правило, торговий радник форекс заробляє за місяць до 20% прибутку, які трейдер в нього інвестував. Ось тут перед вами і з’являється серйозний вибір:

Так, трейдер повинен думати про те, як зберегти свій депозит, але хіба можна відмовитися від такого великого прибутку в короткі терміни? тому починаючому трейдеру необхідно розуміти, що автоматична торгівля на форекс може принести йому величезні гроші практично відразу, а може розорити весь депозит.

Автоматичний заробіток на форекс, заснований на консервативній торгівлі, приносить трейдеру від 5 до 10 відсотків прибутку.

В даному випадку варто згадати розподіл депозиту. Досвідчені інвестори поділяють свій капітал наступним чином:

У чому суть даної процедури? можна сказати, що це створює баланс. Якщо ризикована угода прогорить (в нашому випадку автоматичний заробіток на форекс), то депозит збережеться, так як у нього є найменш ризиковані інвестиції, що приносять прибутки. А якщо ризикована угода буде виграшною?

Ось чому так важливо зберігати баланс, використовуючи інвестиції (торгових радників).

Автоматична торгова система має дуже багато переваг, які виправдовують ризики використання.

Автоматична торгівля на форекс має і свої недоліки, деякі з яких є істотними.

Автоматична торгівля на форекс не повинна стати основним видом трейдингу ринкового гравця. Природно, це хороший спосіб заробити, однак, якщо радник помилиться, то у вас повинен залишитися спосіб підтримувати стабільний прибуток – ручна торгівля. Саме це і є правильний поділ капіталу, про який говорилося вище.

Автоматичний заробіток на форекс дозволяє трейдеру отримати досвід роботи на валютному ринку. Як правило, початківець трейдер, для якого радник – це основний заробіток, починає розбиратися у всіляких торгових схемах. Чим це допомагає трейдеру? багато трейдерів, розібравшись у всіх аспектах, переходять на самостійну торгівлю, після чого, в більшості випадках, залишають торгового радника для пасивного доходу форекс. Як вже говорилося вище, дуже високого пасивного доходу.

Запам’ятайте, необхідно постійно стежити за трейдингом радника. Трейдер повинен постійно налаштовувати його параметри для роботи на різних ринках. Адже, як було сказано, він не вміє проводити різні аналізи, щоб самостійно підлаштуватися під нинішню ситуацію.