Бамбуковий острів

98

Бамбуквый острів – це прекрасне місце для релаксації. Тут ви не побачите галасливих барів і дискотек. Єдина розвага, якого на острові з надлишком, – прийом сонячних ванн. При бажанні також можна зануритися під воду з маскою, трубкою і досліджувати місцеві глибини.

Здавалося б, острів отримав таку назву від бамбукових заростей, яких тут має бути не злічити, але на пляжі ви їх не побачите, так і в найближчих околицях теж. Хоча бамбук на острові все ж зростає (причому досить рясно), для того, щоб переконатися в цьому, вам доведеться піднятися на вершину гір, які знаходяться в самому центрі острова.

І якщо бамбук досить важкодоступний для споглядання, то південні різновиди хвойних дерев зустрічаються на кожному кроці протягом всієї берегової лінії. До речі, саме велика кількість «тайських» ялин відрізняє Бамбуковий острів від інших.

Але все-таки більшість туристів їдуть сюди не для того, щоб вивчити місцеву флору, а для того, щоб в повній мірі насолодитися тими краєвидами, які відкриваються їх погляду – кришталево прозорою водою дивного блакитного кольору і кипельно білим піском.