Будинок Льео Морера

152

Чудовий Будинок Льео Морера знаходиться в Барселоні, Іспанія. Його головною особливістю є наявність унікальної кутовий ротонди з боку вулиці Консел де Сент. Це унікальне приміщення з неповторним виглядом є прекрасним представником прикладного модернізму. Будинок Льео Морера звели в 1906 році в результаті перебудови старого будинку багатого фабриканта.

У його створенні були задіяні кращі декоратори, скульптури, фахівці по роботі з мозаїкою та художники по кераміці. При зовнішньому огляді будівлі можна помітити вишуканий орнамент, строгі прямі лінії, виступають широкі балкони з витонченими плетучими решітками, а також скульптури із зображенням дівчат. Увагу туристів привертає цікава деталь – рожеві мармурові колони, які знаходяться в глибині споруди. Вони були зведені колишнім власником, щоб підкреслити багатство та розкіш власного особняка.

У наш час Будинок Льео Морера перебуває в приватній власності великій компанії, тому немає можливості побачити його розкішне внутрішнє оздоблення. На жаль, туристи не можуть помилуватися візерунчастим стелею, пишною внутрішньою обробкою, гарними сходами і чудовими вітражними еркерами, але насолодитися зовнішньою красою споруди можна в будь-який зручний для вас час.