Бухта Мармаріса

105

Бухта Мармаріса знаходиться в Егейському морі. На березі бухти знаходиться місто, який дав своє ім’я затоки. Місто зайняв практично весь берег бухти, завдяки чому городяни і туристи мають унікальну можливість бачити красиві морські пейзажі, перебуваючи на відносно спокійній земної тверді.

До слова сказати, особливого хвилювання моря тут важко очікувати, адже прямо на вході в бухту Мармаріса знаходиться головний морський захисник прибережної зони – великий острів, завдяки якому ні шторми, ні високі хвилі не мають жодних шансів дістатися до спокійній водної гладі бухти. До того ж бухту з усіх боків оточують гори, які не дають можливості розгулятися тут сильним вітрам. Одним словом тиша та благодать.

Місця мальовничі бухти привертають велику кількість туристів, за сезон місто не без допомоги бухти приймає близько 300 – 400 тисяч відвідувачів. Варто відзначити, що бухта Мармаріса забезпечує поромну переправу на постійній основі з островом Родос, що є вже яка є країною з Туреччиною – Грецією.

У бухті Мармаріса зосередив свої основні активи один із найважливіших центрів розвитку парусного спорту.