Бухта Сан-Марко

229

Бухта Сан-Марко знаходиться в самому центрі Венеції. Історична частина цього міста в Північній частині Італії розташована на островах і численних каналах. Перебувати в районі бухти – значить не тільки насолодитися панорамою гранд-каналу, але й головними визначними пам’ятками Венеції.

Бухта Сан-Марко знаходиться між островами, тому захищена від непогоди. Сюди щодня регулярно припливають тисячі туристів на екскурсійних кораблях, щоб відвідати цей чудовий місто.

У районі бухти розташовуються всі історичні будівлі, які пропонують неймовірний панорамний вид. На однойменній площі Сан-Марко підноситься візантійська базиліка, а праворуч можна побачити величний старовинний палац Дожів і продовжити прогулянку по набережній Ріва-дельї-Скьявоні.

В бухті Сан-Марко знаходяться зупинки катерів, які курсують убік палаццо Грассі, Академії, Казино, Лідо-ді-Венеція та парку Джардіні. Звідси відправляються катери міських ліній і приватних в напрямку міжнародного аеропорту, кінцевої зупинки авто та терміналу круїзних лайнерів.