Бульвар Сен-Жермен

0
8

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>
Бульвар Сен-Жермен з’явився на карті Парижа в XIX столітті, коли проводилися містобудівні роботи барона Османа з перепланування міста. Протяжність бульвару становить три кілометри. Це одна з найбільш жвавих вулиць Парижа, буквально усіяна пам’ятками і богемними закладами. Найвідомішим пам’ятником архітектури, розташованих на бульварі, є церква Сен-Жермен-де-Пре, що дала назву бульвару. Вона була побудована ще в 543 році, потім в XI столітті перебудовувалася і в цьому вигляді збереглася до наших днів.

Під час руху по бульвару Сен-Жермен мандрівники виявляються на площі Мобер — це місце з моторошною історією. У середньовіччі інквізиція найвитонченішими способами стратила єретиків саме тут. Якщо пройти ще трохи, ви опиняєтеся на перетині бульвару Сен-Жермен і Сен-Мішель, де знаходиться Музей Клюні і найстаріший французький університет Сорбонна.

На бульварі Сен-Жермен також затишно розташувалися численні кафе і відомі ресторани, де вам запропонують чудовий кава, гарячий шоколад, а також великий асортимент пива та високоякісних вин.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here