Червоні дюни і Жовті дюни

14

Червоні дюни — одна з найпопулярніших природних пам’яток В’єтнаму. Їх іноді називають і жовтими — колір піщаних пагорбів залежить від сонячної освітленості в кожний конкретний час доби.

Дорога до червоним дюнах йде уздовж живописного побережжя і численних малолюдних пляжів. Накопичення піщаних гір в поєднанні з блакитним небом і пустельній стрічкою шосе роблять цей пейзаж ще більш фантастичним. Під поривами сильного вітру піщані дюни приймають самі вигадливі форми. Особливо красиві майже правильні синусоїди, створювані вітрами на піщаній поверхні – натуральний природний орнамент, мінливий буквально у вас на очах.

Час заходу – найбільш вражаючий момент при відвідуванні червоних дюн. Чим нижче сідає сонце, тим вигадливіше грають його відбиті промені на піску. Змінюються кольори, відтінки, форми – все навколо стає схожим на неземний пейзаж. Це найкращий час для фотосесії.

А ще можна пригадати безтурботне дитинство і покататися з піщаних вершин на пластмасових дошках – гідна заміна санкам в жаркому тропічному кліматі.