Дельфінарій в готелі «Ялта-Інтурист»

52

Ялтинський дельфінарій, розташований на території готельного комплексу » Ялта-Інтурист відкритий для відвідування не тільки постояльцями готелю, але і всім відпочиваючим на Південному узбережжі Криму. Вистава за участю дельфінів та морських котиків буде однаково цікаво дітям і їх батькам, а можливість самостійно поспілкуватися з цими тваринами збереже враження на все життя.

Дельфіни — розумні тварини, які дуже близькі людині своїм мисленням і поведінкою. Подання з їх участю це не сліпе виконання трюку по команді дресирувальника, а складна система спілкування з людиною і між самими дельфінами. Їм самим подобається стрибати з води, танцювати, кататися на собі всіх бажаючих і весело перемовлятися, намотуючи круги по басейну. Дельфіни дуже самостійні і тонко відчувають настрій глядачів. Іноді вони можуть пустувати і стрибнути у воду так, що вас окатит невеликою хвилею — так дельфіни кличуть з собою поплавати.

Після вистави можна сфотографуватися з улюбленими тваринами, поплавати з ними в басейні і навіть купити картину, яку дельфін намалює прямо на ваших очах. Все це задоволення коштує зовсім символічно, а враження залишаться на довгі роки.