Державний Дарвінівський музей

247

Державний Дарвінівський музей, заснований в 1907 році доктором біологічних наук, професором Олександром Федоровичем Котс, є найбільшим природничих музеєм, площа якого – понад 20 тисяч квадратних кілометрів, що володіють колекціями, у складі яких – близько 400 тисяч музейних предметів.

Початок майбутньому Дарвиновскому музею поклали виготовлені Олександром Федоровичем у дев’ятнадцятирічному віці препарати птахів, представлені на чотирнадцятій виставці Всеросійського товариства акліматизації, принесли Олександру визнання його таксидермического майстерності і срібну медаль.

Серед експонатів музею ви знайдете всі види життя на Землі – від найпростіших організмів і закінчуючи вінцем творіння природи – людина. Спеціально для дітей в музеї виставлені зразки шкури вовка, ведмедя і інших тварин, які вони зможуть доторкнутися.

В одному із залів знаходяться автомати з кнопками, що зображують різних птахів, натиснувши на які, ви почуєте імітовані голоси цих птахів, а також зможете скористатися “живими вагами” і дізнатися свою вагу у мишей, кішок, ведмедів і слонів.