Фонтани на Московській площі

0
11

Московська площа знаходиться на перетині Московського і Ленінського проспектів. Її площа близько 13 гектарів, і це одна з найбільших площ у Європі. Центральна будівля площі – Будинок Рад, центральна фігура – пам’ятник Леніну. Решта – житлові будинки зі скверами. Але в квітні 2006-го року було прийнято рішення збільшити кількість фонтанів в північній столиці і вже буквально через місяць, у травні 2006 –го, на нудній Московської площі відкрився величезний фонтанний комплекс, який тут же перетворив площу в улюблене місце відпочинку населення.

Комплекс складається з одинадцяти фонтанів, загальний об’єм басейнів яких, становить 3700 м3.
Два «танцюючих» фонтану розташовуються з боків від пам’ятника Леніну, є ще один позаду пам’ятника, два поруч з Будинком рад, і шість уздовж Московського проспекту, ці фонтани статичні, але теж дуже красиві.

Всі фонтани працюють щоденно з 11.00 до 23.00. «Танцюють» по буднях о 12.00, 20.00 та в 20.40. По вихідних і свят є ще одне додаткове включення до 16.00. Тривалість «виступи» — 20-25 хвилин. Музичний супровід радує різноманітністю: класична музика, популярні твори радянських композиторів, а також вальси, марші, мелодії 60-х років.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here