Грот Симона Кананіта

0
9

Грот Симона Кананіта — це одна з найголовніших і відомих визначних пам’яток міста Новий Афон, яка несе в собі перш за все релігійний характер. Саме тут великий апостол проводив власні проповіді, на яких вихваляв Господа Бога і висловлював своїм проживанням в цьому гроті відсутність значимості у всіх земних благах і матеріальних речах. Грот Симона Кананіта зберігся до наших днів у своєму первозданному вигляді і є одним з найпопулярніших місць для паломників з усієї Абхазії.

Дорога до гроту пролягає крізь дуже мальовнича ущелина річки Псырцха, неподалік від передбачуваного місця загибелі святого. Келія Симона Кананіта придбала сучасний вигляд після смерті апостола — в XIX столітті ченці Новоафонского монастиря прорубали до неї зручний вхід, прибудували величезну кам’яну сходи, а також виклали мозаїкою на стінах печери лики Богоматері, Ісуса Христа і самого Симона Кананіта.

Поряд з гротом Симона Кананіта знаходиться штучний водоспад, що має висоту 8,6 метрів і красиве озеро Псырцха. Тут ви зможете не тільки помилуватися чудовими краєвидами, але й подихати чистим повітрям.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here