Хрещатий парк (Купецький сад)

265

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 3 419

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

У 1882 році міська влада вирішила здати в оренду Купецькому зібранню Києва прийшов в запустіння ділянку Царського саду за Європейською площею . Так на карті міста з’явився Купецький сад – нині Хрещатий парк.

Після будівництва перед парком будинку Купецького зібрання його територія поступово почала приводитися в порядок. У 1901 році в саду був побудований Літній театр з естрадою-черепашкою, на якій давалися музичні вистави для всіх бажаючих. Це місце користувалося величезною популярністю у киян. У 1982 році естрада була знесена, а на її місці відкрита “арка дружби народів” – монумент, присвячений об’єднанню України та Росії, найбільш помітний архітектурний елемент парку.

В Хрещатому парку розташовані дві перші водонапірні башти Києва (побудовані в 1872 і 1876 роках). На сьогоднішній день, після реставрації у вежі розміщується Музей Води та Водний інформаційний центр.

На території парку в будівлі схожий на іграшковий замок розмістився Київський академічний театр ляльок. Паркові доріжки біля театру прикрашають скульптури відомих казкових персонажів.