Кафе Hard Rock Cafe

151

Знаходиться Hard Rock Cafe на набережній Паттайї, тобто в одному з найпрестижніших районів міста, і цей заклад було відкрито в 2001 році. Це двоповерхова будівля, другий поверх якого являє собою відкриту терасу, відвідувачів якої від цікавих очей приховують крони пальм, розсаджених по периметру закладу. Поруч з будівлею височить великий бутафорський гітарний гриф, а стійка і столики кафе всередині стилізовані під музичні інструменти.

Годують тут смачно, та й асортимент напоїв вражає, бо більша частина відвідувачів кафе про хард-рок має приблизно таке ж уявлення, як про квантової фізики, а тому засновники закладу вже давно роблять акцент не стільки на ідейному, скільки на споживчому аспекті своєї діяльності. На стінах поруч зі столиками вивішені гітари та особисті речі самих різних знаменитостей, велика частина яких, щоправда, до хард-року має досить непряме відношення: це елементи гардеробу Еріка Клептона, Джорджа Харіссона, Гвен Стефані і навіть Брітні Спірз з Мадонною.

Ближче до вечора перед відвідувачами грають місцеві рок-гурту, репертуар яких складається, в основному, з кавер-версій таких корифеїв жанру як Deep Purple, AC/DC і Status Quo. Тут також є невеликий магазинчик, де можна придбати різноманітні сувеніри з символікою закладу.