Камяні стовпи Три красуні

0
5

Кам’яні статуї «Три красуні» є символом Туреччини і знаходяться в Ургупе. Повір’я говорить, що богиня Афродіта, Гера і Афіна навіки застигли в цих каменях.

Розташовані статуї в місці, вражаючий своїм ландшафтом. Вся територія насичена унікальними монолітними камінням із застиглої вулканічної лави, що пройшла обробку на протязі багатьох століть самим майстерним майстром – вітром. «Три красуні» є знаменитої експозицією. Каміни фей (Кам’яні гриби), дійсно, схожі на гриби-стовпи, створені вони з дуже м’якого туфу, а зверху покриті базальтової андезитовой плитою, більш твердою і міцною.

Раніше андезити і базальти заповнювали туф повністю. Однак з-за численних руйнівних процесів майже неможливо знайти не втратили вигляд Каміни фей. Туфовий стовп «тане», отже, «капелюх» з базальтове-андезитной плити коли-небудь впаде – це лише питання часу. Кам’яні статуї Каппадокії і експозиція «Три красуні» приваблюють своєю унікальністю. Все, що потрапили в це чудове місце, поспішають сфотографуватися на тлі природної краси.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here