Кавові плантації на острові Балі

285

Кавові плантації на острові Балі є гордістю та одною з найцікавіших визначних пам’яток острова. На них вирощують не тільки найкращий в світі кави, але і ваніль, і какао. Екскурсія на кавові плантації дуже пізнавальна та захоплююча. Тут вам розкажуть про каву все, що ви ніколи про нього не знали, навіть якщо ви вважаєте себе справжнім знавцем кави.

Кавові плантації на Балі з’явилися в першій половині XVIII століття. Їх першими засновниками стали заповзятливі поселенці і плантатори Ост-Індської колонії. Основою стали саджанці, привезені сюди з Індії. У XIX столітті за кавового грибка більшість плантацій знищили і відновити їх вдалося тільки в 1947 році, після Другої Світової війни.

Кавові плантації – справжній рай для любителів кави. Адже тут можна не тільки подивитися, як вирощують і обробляють каву, але і випити чашку ароматного напою. До речі, місцеві жителі запевняють, що кавові зерна зберігають свої смакові якості тільки перші сім днів після обжарювання, тобто, живучи в Росії, ви можливо ніколи і не пили справжня кава. Під час екскурсії ви зможете взяти участь в процесі складання кавових зерен.

На плантаціях розводять пальмових циветт – звірів, які виробляють найдорожча кава в світі. Він називається «лювак». Тут же у туристів є можливість купити його, щоб насолодитися ним будинку.