Колона Непорочного Зачаття

0
10

Колона Непорочного Зачаття – пам’ятник XIX століття в центрі Риму, розташований на південно-заході площі Piazza di Spagna перед офісами Конгрегації євангелізації народів.

Пам’ятник був побудований за проектом архітектора Луїджі Полетті за замовленням Фердинанда II, короля Обох Сицилій. Зокрема, він хотів ознаменувати спору між Неаполем і Папською областю, який виник через рішення Неаполя скасувати щорічну данину Татові.

Колона з’явилася на площі 8 грудня 1857 року. Вона надіта на квадратний мармурове основу з бронзовими статуями біблійних персонажів по кутах. Вони також є і додатковими опорами для 11,8-метрової колони, на якій знаходиться бронзова статуя Діви Марії.

Вона являє собою стандартний образ Непорочного Зачаття – діва, яка стоїть на півмісяці, на вершині світу, топче змія, як символ первородного гріха. Кожне 8 грудня близько колони проводиться церемонія, під час якої на руку Діви Марії надягають вінок із квітів з допомогою пожежної машини. За церемонією часто спостерігає сам Папа Римський.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here