Лиговский проспект

90

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 25 993

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Лиговский проспект є однією з основних магістралей в місті Санкт-Петербурзі. Проспект починається від вулиці Некрасова і тягнеться до площі Московські Ворота. Лиговский проспект має протяжність 5600 метрів. Дістатися до Лігівський проспекту можна на метро. Найближчі станції – «Обвідний канал», «Лиговский проспект», «Московські Ворота», «Площа Повстання».

До виникнення міста у напрямку проспекту до сіл, що знаходяться в дельті Неви, була прокладена старовинна Новгородська дорога. Потім в 1718-1725 роках вздовж цього маршруту був побудований Лиговский канал для живлення фонтанів Літнього саду від річки Ліги. Коли канал засипали і проклали вулицю, у неї було кілька інших назв.

І з 1892 року з’являється назва Ліговська вулиця. У 1952 році Лиговскую вулицю перейменували на Сталінградський проспект, в 1956 — в Лиговский проспект. У 1960-1965 роках залишки Лігівський каналу засипали повністю.

30 грудня 1991 року на Ліговському проспекті була введена в дію станція метро «Лиговский проспект». У 1994 році тут відкрився Державний драматичний театр «Комедіанти». У 2007 році відбувалася глобальна реконструкція проспекту.

На даний момент — це прекрасна транспортна магістраль міста Санкт — Петербурга , привертає увагу гостей і туристів.