Літературно-меморіальний музей М. А. Булгакова

0
9

На найдавнішої вулиці Києва у будинку №13 розташовується Літературно-Меморіальний музей Михайла Булгакова. Знавців творчості письменника цей будинок добре знайомий: внутрішні інтер’єри і розташування увійшло в оповідання романів «Біла гвардія» і «Дні Турбіних». Музей був створений в 1989 році і в цей час продумана концепція музейних експозицій.

Сучасна колекція музею нараховує понад 3000 експонатів, у тому числі 500 належали письменнику. Її особливість полягає в плавному перетині біографічного і уявного світів у творчому просторі Михайла Булгакова. Відвідувачі можуть подивитися вітальню, медкабінет, їдальню, спальні близьких родичів і, звичайно ж, своєрідну бібліотеку рідкісних видань творів автора. При огляді особистих речей, книг, документів стають більш наочним процес створення художніх образів.

Крім цього, діє постійно оновлюються виставки «Майстер і Маргарита», «Виставки старовинних іграшок». Щорічно проводяться «Булгаківські читання», міжнародні конференції та семінари, присвячені інтерпретації текстів Михайла Булгакова. Якщо ви хочете доторкнутися до літературної легенди XX століття, музей відкритий щодня з 10.00 до 18.00.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here