Майстерня по обробці каменю

208

Майстерня по обробці каменя знаходиться в місті Луксор, неподалік від знаменитого Карнакського храму і практично на території Міста мертвих. Це зовсім близько від відомої Долини Фараонів.

Треба сказати, що в Луксорі і його околицях насправді безліч різних майстернях. Тут можна знайти гончарні майстерні, де роблять глечики і вази, є майстерні, в яких виготовляють металевий посуд з чудовою карбуванням, яку роблять прямо при вас, але особливо цікаво побачити одне з місць, де працюють майстри по обробці каменю.

Зазвичай сюди привозять туристів після огляду Долини Царів і відвідування цієї майстерні, як правило, входить в туристичні маршрути. У майстерні можна побачити посуд та статуетки, зроблені з алебастру і граніту, малахіту та мармуру.Цікаво, що кам’яні глечики, виробництвом яких заслужено пишаються єгиптяни, мають настільки тонкі стінки, що якщо поставити в них свічку, створюється враження, що глечик світиться. Тут же виготовляють дуже витончені фігурки практично всіх численних єгипетських богів і богинь. І, звичайно, тут безліч різних котячих фігурок – адже кішка в Єгипті вважається священною твариною.