Малий театр

68

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Театри, концерт. зали
>
Державний академічний Малий театр — легенда російської театральної культури, яка зіграла колосальну роль у її формуванні та володіє статусом національного надбання Росії. Його історія нараховує більше двох століть, первісна трупа театру була створена ще у 1757 році за указом імператриці Єлизавети Петрівни.

Будівництво Малого театру було розпочато в 1821 році купцем Ст. Ст. Варгиным. Відкрився театр 14 вересня 1924 року. Під час Другої світової війни театру також було передано будівлю на Великій Ординці, 69 (де раніше знаходився театр Струйского, а потім — Замоскворецький театр). Першою виставою став «Інженер Сергєєв» Всеволода Рокка.

Сучасне покоління артистів і режисерів Малого театру відрізняється прихильністю його багатим традиціям і спирається на досвід попередників. Сьогодні, як і раніше, ставляться п’єси Чехова, Толстого, Островського. У кожному сезоні Малий випускає 4-5 нових вистав і знімає що-небудь зі старих назв зі свого репертуару. Трупа театру активно гастролює.

Малий театр є ініціатором і організатором фестивалю «Островський в будинку Островського», орієнтованого на підтримку російської театральної провінції.