Мандрем

128

Поруч із селом знаходиться пляж Дюна(Dunes), але між ними немає чіткої межі, тому його часто називають Мандремом. До пляжу через водойму ведуть два містки: один дерев’яний, інший бамбуковий. Навколо майже білий пісок, зелень і пальми. Вдень можна побачити повітряних зміїв, зайнятися йогою або пограти з м’ячем.

Мандрем часто вибирають сім’ї з дітьми, не дивно, адже цей пляж дуже чистий. Пляж має всю необхідну інфраструктуру і поки не перетворений комерційну курортну зону. Ця колишнє рибальське село зберегла ту невимушену атмосферу, заради якої приїжджають мандрівники.

Поблизу білосніжних пляжів завжди знайдеться місце для торгівлі. За напоями, продуктами харчування та іншими потрібними речами можна відправитися пішки, на таксі або орендованому скутері на ринок Мадламаз-Мандрем. Вибір проживання у цьому райському куточку найрізноманітніший. Заможні туристи можуть дозволити собі орендувати окрему віллу, більш економні варіанти – зняти бунгало або номер у готелі. Всі варіанти знаходяться в безпосередній близькості до пляжу — от50 до 200 метрів.

Мандрем – це прекрасний куточок для медитації і світського відпочинку в оточенні буйної свіжості і кокосових пальм.