Маріїнський парк

24

Маріїнський парк входить до Паркове кільце Києва і є найстарішим парком України. Він розташований уздовж Дніпровських пагорбів на території близько 10 гектар. Загальний стиль парку витриманий в англійській манері, хоча на його території природно ростуть безліч лип, кленів і каштанів. Маріїнський парк унікальний пам’ятник садово-паркового мистецтва.

Маріїнський палац є державною резиденцією, в якій проходять заходи на найвищому рівні. На іноземних гостей справляє враження не тільки архітектура палацового ансамблю, але і однойменний парк. Перед палацом парк поступово переходить у прикрашені візерунками площа, яка закінчується напівкруглої оглядовим майданчиком, з якого відкривається чудовий вид на панораму міста. Вхід в сам парк виконаний у вигляді незвичайної арки в стилі модерн, від якої починається кована огорожа.

У парку знаходиться саме популярне місце для романтичних побачень — Міст Закоханих. Він з’єднує Маріїнський і Хрещатий парки. Молодята залишають тут замочки з своїми іменами і кольорові стрічки.