Мармуровий пляж

130

Мармуровий пляж — один з найкрасивіших і незвичайних пляжів грецького острова Тасос. Пляж розташований на східному узбережжі острова, недалеко від каменоломні з видобутку мармуру.

Мармуровий пляж не дарма носить свою назву — його поверхня повністю покрита мармуровою крихтою замість звичного піску або гальки. Виглядає це надзвичайно красиво: мармурова крихта абсолютно біла, і пляж буквально виблискує в променях яскравого грецького сонця. Також Мармуровий пляж може похвалитися всіма зручностями — тут є туалет, кабінки для переодягання, зручні лежаки, сонцезахисні парасольки і невелике кафе з прохолодними напоями і закусками. Вхід на пляж абсолютно безкоштовний, а щоб скористатися лежаком, досить купити що-небудь в місцевому барі.

Також безперечною перевагою цього місця є його ізольованість: Мармуровий пляж розташований в сорока хвилинах ходьби від найближчого готелю, тому тут ніколи не буває багатолюдно. Зрозуміло, віддаленість пляжу відлякує всіх ледачих купальників, однак це місце все одно варто того, щоб його відвідати.

Мармуровий пляж — це дійсно райське містечко, справжня перлина острова Тасос.