Мінський метрополітен

0
8

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Транспортні об’єкти
>
Місто Мінськ, як і будь-яка інша столиця, має величезний пасажиропотік, для якісного обслуговування якого просто необхідний метрополітен. Цей вид міського транспорту значиться четвертим за обсягом пасажиропотоку, шостим за кількістю станцій метро на території всього СНД, а в Білорусі – він єдиний.

План будівництва метрополітену був затверджений в 1977 році, а саме будівництво тривало протягом семи років. Його відкриття, мабуть, одне з головних подій у житті міста відбулася 29 червня 1984 року. Загальна довжина його двох ліній становить 35,5 кілометрів, а кількість станцій – 28. Про популярність цього виду транспорту можна судити виходячи з щоденного пасажиропотоку, який досягає 900 тисяч осіб.

У всі станції Мінського метро і підземні лінії. В хід В підземні вестибюлі станцій поєднаний підземним пішохідним переходом, і тільки три станції мають вбудовані у будівлі під входи. Оскільки всі станції метрополітену мілкого закладання, то спуск в них здійснюється з допомогою сходових маршів, тільки 9 станцій обладнані ескалатором. В основному, ескалатори однопрогонові, тринитковий. На нових станціях, відкритих після 2001 року є ліфти.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here