Міський парк Києва

0
12

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 3 419

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Регулярний сад, поклав початок майбутньому Міському парку, з’явився в Києві ще в XVII столітті. У його створенні брав участь сам Петро I, за наказом якого на лівому березі Дніпра було висаджено кілька виноградників та плодових дерев.

На основі цього саду в 1763 році був влаштований парк, що отримав назву Царський сад. Його ансамбль був створений парковими майстрами Фока і Гофмейстером під керівництвом знаменитого Бартоломео Растреллі. В саду були прокладені алеї, побудовані альтанки, оранжереї, висаджено багато дерев, привезених з усіх куточків України. Район парку, в якому сьогодні стоїть стадіон «Динамо» називався «долиною троянд», на місці стадіону в ті часи було озеро.

До кінця XIX століття Царський сад приходить в занепад. У ході масштабної реконструкції, в 1902-1912 роках парк був розділений надвоє Петровською алеєю, над якою був перекинутий ажурний арковий міст. У долині троянд було відкрито кафе-шантан «Шато-де-Флер», приваблює величезну кількість київської публіки.

Сьогодні Міський парк входить до складу простягнувся вздовж всієї набережної Дніпра Центрального парку культури та відпочинку Києва.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here