Міст Альма

0
9

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 10 829

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Міст Альма, розташований поблизу однойменної площі — арочний міст протяжністю 150 метрів, одна з найвідоміших визначних пам’яток Парижа. Він отримав свою назву на честь перемоги французької армії над російськими військами у Альмінську битву, в роки Кримської війни. Міст був відкритий в 1856 році імператором Наполеоном III. У 1900 році, під час підготовки до Всесвітньої виставки його довжину збільшили вдвічі — був прибудований невеликий пішохідний місток.

Кожна з чотирьох опор мосту, коли-то, була прикрашена скульптурою військового — зуава (так називалися полки легкої піхоти), гренадера, артилериста і піхотинця. Вони служили не тільки в якості декоративного елементу, але ще і використовувалися з практичної точки зору. За статуям було зручно визначати рівень води в Сені. Наприклад, якщо вода повністю покривала ступні ніг зуава, поліція перекривала підходи до річки, якщо вода піднімалася до стегон — на річці закривалася навігація.

Сучасний вигляд міст Альма знайшов у 1970-74 роках — старовинний міст перестав справлятися з потребами збільшення транспортного потоку. Після реконструкції статуї були зняті з мосту і відвезені з Парижа, на своєму первісному місці залишилася лише фігура зуава.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here