Міст Марії

0
13

Туристи, які відвідують Баварію, не обходять увагою замок Нойшванштайн. Екскурсію неодмінно потрібно почати з мосту Марії – місця, звідки відкривається неповторний, фантастично красивий вид на казковий палац короля Людвіга II.

Міст названий на честь Марії Фредеріки, Прусської принцеси, матері Людвіга. Тонка ажурна конструкція з’єднує дві скелі, утворюють ущелині Пеллатом. На дні ущелини тече невелика гірська річечка Пеллатбах. Якщо подивитися з мосту вниз, то в душі почнуть боротися два почуття: страх висоти (все-таки під тобою 92 метри прірви!) і невимовного захвату від навколишньої природи. З одного боку можна побачити 45-метровий водоспад, а з іншого – панораму замку, потопаючого в зелені на тлі скелястих гір.

Міст побудували задовго до будівництва знаменитого замку, і спочатку він був дерев’яним. Металеві конструкції в їх нинішньому вигляді з’явилися в 1866 році.

Звичайно, коли в дитинстві Людвіг II гуляв в цих місцях, ніякого Нойшванштайна ще і в помині не було, але зате від мосту відкривався прекрасний вид на те плато, де згодом розташувався білосніжний замок. Швидше за все, вид саме з цього мосту визначив місце майбутнього будівництва.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here