Міст Святого Мойсея

94

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 9 078

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Міст Святого Мойсея цікавий, перш за все, своїм розташуванням. Він є сполучною ланкою між вулицею Calle Larga XXII і площею перед собором San Moisé.

Цей міст є одним з найстаріших у Венеції. Під його зігнутої аркою розташувалася, мабуть, сама жвава пристань, де гондоли причалюють і відчалюють без перерви. Незважаючи на те, що місце тут досить вузьке, гондольєри із завидною спритністю управляють своїми човнами, не допускаючи зіткнень. На мосту постійно товпляться туристи, знімаючи цей «броунівський рух» на фото і відео.

Якщо, стоячи на мосту, повернутися в бік площі Сан-Марко, то перед очима відкриється прекрасний фасад барокової церкви XIV століття. Церква носить ім’я Святого Мойсея, як і міст поруч з нею. Кількість кам’яних прикрас на фасаді собору не піддається підрахунку і опису – так скульптор Енріко Мейринг хотів підкреслити величезне багатство сім’ї Фіні, за чиїм замовленням собор перебудовувався. Якщо фотографувати собор, стоячи на мосту, то можна захопити весь фасад повністю.

На протилежному боці мосту починається вулиця Calle Larga XXII Marzo. Сюди прагнуть любителі якісних та модних речей. Вулиця заповнена бутиками найвідоміших світових брендів. Її можна вважати самою популярною торговою вулицею у Венеції.