Міжнародний аеропорт Бандаранайке

126

Міжнародний аеропорт міста Катунаяка, відомий як аеропорт Бандаранайке, був побудований в 1940 році і називався раніше Королівським аеропортом. Він функціонував раніше як база військово-повітряних сил, заснована для участі у Другій світовій війні.

У 1983 році аеропорт Бандаранайке було збільшено площі і повністю відремонтований, оскільки пасажирський потік почав збільшуватися.

В даний час аеропорт Катунаяка обладнаний сучасним будинком пасажирського терміналу, трьома вантажними терміналами, злітно-посадковою смугою, навігаційним комплексом, стійками реєстрації і трьома готелями для транзитних пасажирів. Аеропорт забезпечений всім необхідним: є бари, ресторани, кафе, банк, обмінні пункти валют, поштове відділення, зона відпочинку, продуктові магазини, сервіс прокату автомобілів, відділення швидкої допомоги, кімната матері і дитини і багато іншого.

Аеропорт є єдиним міжнародним аеропортом Шрі-Ланки. Служби Бандаранайке працюють злагоджено і оперативно: отримання багажу і проходження паспортного контролю не займає великої кількості часу. В залі вильоту всі пасажири проходять митний огляд, у цьому залі та залі прибуття цілодобово працюють обмінні пункти валют.