Море Галілея

372

Галілея – один з найбільш помітних і популярних туристичних центрів Ізраїлю, який налічує десятки пам’яток самого різного характеру і властивості. Але справжньою його перлиною є Галілейське море (озеро Кінерет).

Саме це місце є центром туризму і водного спорту Галілеї. Берег Галілейського моря (озера Кінерет) пропонує своїм відпочиваючим численні курортні комплекси і кемпінги. Пляжі оточують все озеро, вони тут різні по ширині, одні з них піщані, інші – кам’янисті, все залежить від місцевого ландшафту.

Найбільш популярним місцем на Кинерете є пляж Цемах. Це чудовий піщаний пляж, окрасою якого є шикарні вілли і яхт-клуб. Але це не означає, що це місце відпочинку тільки багатих людей – кожен може поставити тут намет і відпочити на березі. Дітей порадують водні атракціони в аквапарках Місяць-Галь, Цемах і Гай Beach. Пляжі, що оточують Галілейське море, можуть стати прекрасною відправною точкою для екскурсій по околицях.

Любителям природи буде цікавим відвідування національних природних парків (Бар-Ам, Ципори), а тим, хто захоплюється історією – екскурсії по святих місцях з обов’язковим відвідуванням Назарету. Але, піклуючись про їжу для душі, не забудьте і про хліб насущний: у тутешніх ресторанах дуже смачно годують, і тільки тут ви зможе спробувати справжнє єрусалимське спекотне, яке готується з курячого м’яса.