Морський порт Бланеса

0
8

Морський порт Бланеса — це популярна пам’ятка іспанського курорту Бланес. У порту розташований великий рибний ринок, а крім того, біля причалів пришвартовано величезна кількість найрізноманітніших яхт, подивитися на які приходить безліч туристів.

Морський порт Бланеса відомий вже багато століть і вважається одним з найстаріших портів на всьому середземноморському узбережжі. Розташоване в затишній бухті біля підніжжя пагорба, це місце виглядає дуже строкато і мальовничо. Над портом завжди в’ється величезна кількість чайок, яких приваблює запах риби. Той же запах приваблює покупців — в районі порту розміщується великий ринок, де торгують найсвіжішою рибою і самими різноманітними морськими делікатесами.

Крім того, морський порт Бланеса варто відвідати заради чудових яхт, які припливли сюди з усіх кінців земної кулі. У розпал сезону їх можна нарахувати кілька сотень — вітрильних і моторних, спортивних і круїзних, розкішних і не дуже. Любителям морського транспорту тут однозначно буде на що подивитися.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here