Морський вокзал

0
9

Новоросійськ – це файне місто на березі Чорного моря, найбільший торговий, а в недавньому минулому і пасажирський порт. Улюблене місце відпочинку жителів міста – Набережна адмірала Серебрякова, яка бере свій початок від будівлі новоросійського Морського вокзалу.

Будівля Морського вокзалу відрізняється оригінальністю архітектурного рішення. Його ліве крило увінчана величезною круглою надбудовою у вигляді «літаючої тарілки». Величезний вікна «тарілки» відкривають вид на панораму причалів, гір, пляжів, старих і нових житлових будівель, на заводи східної сторони. Морський вокзал Новоросійська був обладнаний з урахуванням вимог сучасного туристичного бізнесу. Тут до послуг пасажирів морських круїзних судів були створені комфортабельні місця для відпочинку, ресторани, магазини, пункти обміну валют.

Ще кілька років тому в будівлі вокзалу вирувало бурхливе життя. Однак останнім часом різко знизився пасажиропотік, і будівля практично не використовується за своїм прямим призначенням. Сьогодні його просторі приміщення приймають різноманітні виставки, тут проходять масові громадські заходи.

У глибоководного причалу, прямо навпроти будівлі Морського вокзалу, застиг на вічній стоянці крейсер-музей «Михайло Кутузов». Багато десятиліть артилерійський крейсер ніс службу по захисту інтересів держави, а сьогодні він височіє над водною гладдю як пам’ятник флоту і епосі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here