Музей імператриці Сісі в Хофбурзі

0
2

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 6 862

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!
Музей Сіссі — один з найцікавіших музеїв у місті Хофбург, присвячений колишньої імператриці Австрії — Амалії Євгенії Єлизаветі (в народі — Сіссі). Прекрасна, всіма улюблена імператриця давно стала культовою фігурою Австрії. Музей був відкритий 24 квітня 2005 року, в день 150-річного ювілею з дня вінчання імператора Франца Йосифа I і баварської принцеси Єлизавети. Музей можна оглянути одночасно з імператорськими апартаментами і музеєм палацового срібла.

Музей Сісі знаходиться на другому поверсі Імператорського палацу, виконаного в силі бароко. В цих шести залах відтворено життя імператриці: починаючи з юності в Баварії. Автор концепції музею, професор Рольф Лангенфасс, свідомо відмовився від поширених кліше та штампів і зробив ставку на «інсценування почуттів», емоційний підхід у зображенні міфу і реальності.
Музей розкриває перед відвідувачами історію неспокійною життя легендарної імператриці, від безтурботного дитинства в Баварії, изумившего всіх заручення з австрійським імператором і до її вбивства в Женеві в 1898 році.

Існує досить багато документів, які свідчать про численні подорожі Єлизавети по Європі. Крім особистих речей і знаменитих портретів прекрасною імператриці, сьогодні в музеї представлена велика кількість різних предметів, вперше виставлених для огляду. Це і відновлене весільну сукню, рукавички і віяло, реконструкція розкішної палацової карети, що належала імператриці, посмертна маска.Експозиції музею знайомлять відвідувачів з долею цієї незвичайної і видатної особистості, «першої красуні Європи» і «нещасливою імператриці».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here