Музей «Кошкін будинок»

194

Неподалік від Барселони (60 км), в симпатичному курортному містечку Ллорет де Мар, в серпні 2002 року було відкрито унікальний музей під назвою “Котячий будинок”.

Основне зібрання музею склала приватна колекція. Експозиція музею “Кошкін будинок” розташувалася в 6 залах на трьох поверхах дуже милого особнячка неподалік від центральної набережної та міської мерії. У колекції зібрано близько 6000 експонатів з усіх кінців світу. Кожен предмет пов’язаний з дивовижними, таємничими і всіма улюбленими пухнастими тваринами – кішками. Тут розповідається історія взаємовідносин людини і кішки протягом багатьох століть. Увазі відвідувачів представлені котячі портрети, картини, розмальовані стіни, керамічні вироби, фарфор, кришталь, дерево, кам’яні, срібні та бронзові статуетки кішок, кішки-скарбнички, іграшки, дзвіночки, прикраси, а також різні побутові предмети.

Предмети, зібрані в колекції музею, датуються періодом від XVIII століття до сьогодення. Тут панує особлива атмосфера, створена художніми образами, творами мистецтва.