Національний Пантеон

211

Будівля Національного Пантеону було побудовано в якості церкви і монастиря чернечого ордену єзуїтів в 1747 році. У відомому спорудженні в саркофагах з мармуру поховані герої Домініканської республіки.

На вході в будівлю завжди стоїть почесна варта. При бажанні можна дочекатися його зміни і помилуватися на вражаюче подання: солдати підкидають в повітря і перезаряджають свої гвинтівки. Фотографування тут не заборонено, тому туристи можуть спокійно зафіксувати цей момент.

На фасаді Національного Пантеону висічені фігури засновників – Франциска Ксавьера і Ігнатія Лайолы. Спочатку передбачалося використовувати Пантеон у якості місця поховання героїв за незалежність і свободу Домінікани. Наприклад, тут похована жінка, яка змогла вручну вишити перший прапор. Є і порожні саркофаги, призначені для майбутніх борців.
У Пантеоні висить велика люстра з бронзи – подарунок диктатора Франко, а на другому поверсі розміщені ковані решітки з візерунком свастики – презент Гітлера.

Вхід в будівлю безкоштовний, але відвідувачам заборонено приходити в майках і шортах. Національний Пантеон Домініканської республіки працює з вівторка по неділю з 9:00 до 17:00.