Навчання за кордоном без знання іноземних мов

5-22-2018

Скажемо відразу – без хорошого володіння місцевою мовою вступити до іноземного вузу не вийде, однак не варто відмовлятися від навчання за кордоном, якщо ви не маєте глибоких пізнань в англійській або, приміром, німецькою або французькою. Однією з найбільш популярних серед російських абітурієнтів залишається Німеччина, входить в число провідних країн Європи. Її привабливість частково пояснюється і можливість для іноземних випускників залишитися в цій країні жити на постійній основі. рекомендую курсы английского языка в чехии

У Німеччині діють кілька типів навчальних закладів. В першу чергу це, звичайно ж, ВУЗИ, вартість навчання в них зазвичай не більше 600 євро за семестр. Також у країні є безліч мовних шкіл. В залежності від інтенсивності навчання і деяких інших факторів за місяць навчання доведеться викласти від 180 до 2-3 тисяч євро. При цьому в число учнів можуть потрапити всі охочі, особливих вимог до абітурієнтів не пред’являється.

Отримавши закордонну освіту, можна отримати неабияку посаду будинку, а також відкрити власний бізнес. Одним з цікавих напрямків стає періодична печатку, і на такий процес, як реєстрація змі мито не настільки велика, щоб стати перешкодою на шляху до успішної роботи на місцевому ринку. Деталі по відкриттю бізнесу в цій та іншій сфері можна дізнатися у фахівців компетентних компаній, які також надають допомогу в реєстрації.

Існують своєрідні державні аналоги таких шкіл, у вигляді підготовчих відділень Вузів, з більш демократичними тарифами за семестр з вас запитають не більше 600 євро, можна знайти і заклади, в яких можна вчитися безкоштовно. Як правило, від бажаючих вступити на таке відділення вимагають знання німецької мови на рівні не нижче А2. Для тих абітурієнтів, чия освіта не дозволяє прийняти їх відразу у внз, також є вихід – так званий штудиенколлег, який з деякою натяжкою можна назвати аналогом 11 класу російської школи.

Тим, хто не володіє достатнім знанням німецької, доступна наступна схема вступу в німецький вуз. На першому етапі вам належить пройти навчання в мовній школі – зазвичай його тривалість залежить від здібностей і становить від 4 до 6 місяців. У разі відсутності житла доведеться додатково до навчання (180 євро) віддавати і плату за гуртожиток – також від 180 євро на місяць. Такі витрати не всім по кишені, тому на другому етапі, коли ви досягнете принаймні рівня А2, можна спробувати вступити вже на підготовче відділення одного з вузів. За проведений таким чином семестр ви витратите набагато менше коштів, ніж у мовній школі. Нарешті, опанувавши німецький достатньою мірою, абітурієнт може переходити до вступу в обраний ВУЗ, ніяких іспитів, крім мовного тесту, не здається.

Крім Німеччини, пройти навчання за кордоном без знання іноземних мов можна і в інших країнах. Унікальну освітню програму пропонує Словаччина: для громадян інших країн організовуються спеціальні короткі літні курси по оволодінню мовою, а вже восени у них починається навчання у Вузі паралельно з доучиванием мови. Українська і словацька мови досить схожі, і тому проблем з освоєнням другого у наших співвітчизників зазвичай не виникає. Таким чином, у Словаччині ви не втратите рік, який в інших країнах доводиться витрачати на вивчення місцевої мови.

Угорське освіта трохи схоже на німецьке, тут теж вдаються до допомоги мовних шкіл. Підготовчі курси починаються з лютого і закінчується в серпні. Варто навчання за весь період близько 1600-1700 євро. Після успішного проходження курсів вас без особливих складнощів зарахують в бажаний ВУЗ.

Чеське освіта відрізняється від «угорської моделі» більш високою тривалістю і вартістю курсів, в іншому процеси надходження в цих країнах багато в чому схожі. Для іноземних абітурієнтів є можливість вчитися на безкоштовній основі, за умови, що сам процес буде вестися на чеською мовою. Із записом на курси проблем немає, потрібно лише оплатити навчання, щоб отримати запрошення, пред’являється в посольстві. Ще однією відмінністю чеської освітньої системи є те, що в місцевих навчальних закладів важко вступити, іспити тут досить суворі і доведеться добре попрацювати, щоб потрапити на престижну спеціальність.

Таким чином, пройти навчання за кордоном, не маючи навіть ніяких знань у мові, цілком можливо, і варто лише вибрати ту систему освіти, яка підходить саме вам.