Нова канатна дорога

169

Будь-який бажаючий тепер зможе побачити місто Тбілісі з висоти пташиного польоту. У столиці Грузії була відкрита нова канатна дорога, яка вже встигла стати місцевою визначною пам’яткою. Цей вид транспорту функціонує з 11 ранку до 11 вечора. Вартість проїзду становить один ларі. Для вчителів, студентів, соціально незабезпечених і пенсіонерів діє постійна система знижок.

На новій канатній дорозі є сім гондол, кожна з яких розрахована на 8 чоловік. Скляна підлога кабін забезпечить вам захоплюючу панораму на старе місто, а сидіння, виконані з натуральної шкіри, додадуть поїздці незабутній комфорт. Сама верхня точка канатної дороги розташована на висоті 90 метрів.

Роботи з будівництва тут ще не закінчені. Біля входу на канатну дорогу день у день продовжують працювати будівельники. Незабаром тут з’явиться величезна підземна парковка, а на поверхні – чудовий туристичний квартал. Канатна дорога приведе вас у фортецю, розташовану на вершині пагорба. Обов’язково відвідайте це місце, і перед вами відкриється прекрасний вид на Тбілісі і його чудові Ботанічні сади.