Новосвітське пляж

88

Курортне селище Новий Світ затишно розташувався на узбережжі однієї з найбільш мальовничих бухт в Південно-східній частині Кримського півострова. Розкинувся в оточенні соснових лісів і гір, він, як магніт, притягує тисячі туристів своїми чудовими краєвидами, кришталево чистою морською водою. В околицях селища знаходяться три просторі пляжу, крім яких численні маленькі бухти рясніють, «кишеньковими» пляжами, на яких можна чудово відпочити на самоті і спокої.

Найбільший новосвітське пляж є найбільш упорядкованим. Він розташований на березі смарагдового Зеленої Бухти з пологою береговою лінією, де вода прогрівається дуже швидко. Морське дно тут піщане, рівне, майже без каменів, що дуже зручно для відпочинку всією сім’єю. До послуг відпочиваючих на головному новосветском пляжі представлено безліч різноманітних розваг: банан, водний скутер, акваланги та дошки для серфінгу. Любителям дайвінгу особливо цікаво буде подивитися руїни давньогрецького парусника, затонулого в цих краях.

На захід від Зеленої Бухти розташована Синя, або Розбійницька, бухта, де знаходиться ще один прекрасний пляж. За легендою, тут колись зупинялися пірати, щоб заховати награбовані цінності. Рухаючись в бік заходу від цього пляжу, туристи опиняються на знаменитому Царському пляжі, який розкинувся на берегах Блакитної бухти. Тут колись зупинявся імператор Микола II з сім’єю, коли відвідав Крим з візитом.