Морські круїзи з Санкт-Петербурга

248

Морські круїзи з Санкт-Петербурга користуються величезною популярністю серед російських туристів. І це не дивно, адже Санкт-Петербург має прямий вихід в Балтійське море, а там мандрівників чекають столиці Північної Європи і Норвезькі фіорди. Рекомендую круизы из Санкт Петербурга 2021 за кращою ціною.

Круїзи з Санкт-Петербурга

На самому початку круїзу ви насолодитеся прекрасними видами на Санкт Петербург, адже теплохід заходить безпосередньо в дельту річки Неви. Вашому погляду відкриються мальовничі набережні і величні палаци Петербурга, видами яких ви зможете милуватися з борта лайнера.

Круїзи з Санкт-Петербурга по Балтійському морю дають унікальну можливість відвідати імперський Стокгольм і середньовічний Таллінн без авіаперельоту. Відправившись в морський круїз, ви відвідаєте Норвезькі Фіорди – надзвичайне природне явище, що зачаровує своєю красою. Побачивши Кронборг – величний замок в Данії – ви точно не залишитеся байдужим. Можливо, вам пощастить, і ви побачите п’єсу Вільяма Шекспіра про найзнаменитішого данського принца – Гамлеті.

Компанія “Речные Путешествия” пропонує морські круїзи на розкішних лайнерах з відправленням з Санкт-Петербурга. Всі лайнери вражають величезною різноманітністю розваг на борту. Численні ресторани, бари і кафе забезпечать вас смачною їжею і напоями. Спортивний зал, басейни, сауни допоможуть тримати себе в формі навіть під час подорожі. Для відпочинку з дітьми на борту передбачені ігрові кімнати та професійні аніматори.

Круїз з Санкт-Петербурга від компанії “Речные Путешествия” – гарантія безпечного та комфортного відпочинку. Наша компанія багато років займається організацією круїзів, має величезний досвід і є одним з лідерів на російському круїзному ринку. Ми дбаємо про наших клієнтів, тому на борту наших лайнерів працюють тільки досвідчені команди і ввічливий обслуговуючий персонал. Хочете відправитися в незабутній круїз з відплиттям з Санкт-Петербурга? Зв’яжіться з менеджером по телефону або залиште заявку на нашому сайті.

Оглядовий майданчик Сходи паткуля

Старому місту, історичній частині Таллінна, на відміну від інших Північних столиць, вдалося уникнути сучасної масової забудови і вберегтися від руйнувань. Він зумів зберегти свій колишній вигляд. Це зробило Старе місто одним з найцікавіших туристичних місць, що дозволило йому увійти у список світової спадщини ЮНЕСКО. Стародавні башти, вузькі кам’яні вулички, червоні черепичні дахи – це все ніби зійшло з середньовічної гравюри. Насолодитися видами, що відкриваються Таллінна найкраще з оглядових майданчиків, однією з яких і є Сходи Паткуля.

Знайти цю площадку досить просто: від залізничного вокзалу пройти по вулиці Нунне і піднятися по сходинках. З оглядового майданчика видно: Фінська затока і пороми, що відходять в Стокгольм і Гельсінкі, а також вежі Старого міста, парк Шнеллі, вокзал, житлові райони Таллінна.

Сходи Паткуля має вельми цікаву історію. Її створив бургомістр Карл Август Майєр ще в 1864 році, коли захотів збудувати зручний підйом на нинішню гору Хпрьюмяги. Ця драбина була вибудувана ним за власний рахунок, та й не тільки побудована, а і прикрашена. Вісім керамічних ваз із зображенням великого міського герба на боці стали по обидві сторони від сходинок. Три роки потому сходи розширили, а ще через сімнадцять років замінили плитняковые ступені гранітними. Лавки вціліли до наших днів. А сама сходи кілька разів змінювала свою назву, і останнє з них – сходи Паткуля.